משרד 09-7947447 || שירות ומכירות 050-3779933 || 052-864116 שירות לקוחות ומכירות

מי אנחנו?

ספורטיק תיירות ספורט

הצוות שמתפעל ומנהל את אתר ספורטיק הוא אחד הותיקים בארץ בתחום תיירות הספורט , אספקת חבילות למשחקי כדורגל בחו"ל וכרטיסים למשחקי כדורגל בחו"ל למשחקים קשים להשגה. ספורטיק  נחשב לספק ותיק בעל מוניטין רב ביותר שנצבר במהלך שנים של עבודה קשה.

כתובתנו היא : ספורטיק שירותיי תיירות, ת.ד. 23, אלפי מנשה, מיקוד 4485100.

ספורטיק מספק חבילות וכרטיסים למשחקים בחו"ל החל משנת 2007 , ולאורך השנים, שירת נאמנה אלפים רבים  של לקוחות , מכל צבעי הקשת , אשר  נתנו בעסק ובצוות ששלו אמון מלא ורכשו כרטיסים ו/או חבילות למשחקי כדורגל באירופה, לרבות גמר ליגת האלופות ומשחקי הצמרת מכל הליגות האירופאיות הבכירות כגון:

הסופר קלאסיקו בין קבוצות ברצלונה – ריאל מדריד, חבילות כדורגל למשחקי ברצלונה, חבילות כדורגל למשחקי ריאל מדריד,  הדרבי הלוהט של מילאנו בין מילאן – אינטר, הדרבי של מנצ'סטר בין מנצ'סטר יונייטד למנצ'סטר סיטי וכמו כן, סופקו חבילות וכרטיסים לאירועי הצמרת של הליגה האנגלית ( משחקים בהם מעורבות הקבוצות ארסנל, צ'לסי, ליברפול, מנצ'סטר יונייטד, מנצ'סטר סיטי, טוטנהאם ועוד ) משחקי חג המולד – הקריסמס, הגביע האנגלי, ליגת האלופות וכל משחק אחר המוגדר גם כ-SOLD OUT ועוד.

נציין כי מלבד זאת סופקו גם מספר מצומצם של כרטיסים להופעות רוק באירופה, ולטורנירי גראנד סלאם בטניס, הן בצרפת והן בארה"ב.

השאיפה של ספורטיק היא להיות שותף אמיתי לחוויית ספורט ייחודית אותה תיקחו לשארית ימיכם, החל מהרגע בו אתם חושבים על הרעיון ועד לנחיתה לקרקע בחזרה בנתב"ג.

חוויה שכזו יכולה להיות טיול בר-מצווה של אב ובנו, מתנת נישואין לחתן הטרי, מתנת יום-הולדת 50, מתנת שחרור ועוד……. תחליטו אתם.

צוות ספורטיק שואף למקסימום מקצוענות, שירותיות ואמינות.

אנו מספקים כרטיסים רשמיים וחוקיים בלבד למשחקי הקבוצות. זה כולל כרטיסי אירוח עם או בלי אוכל, לעיתים מושבים מרופדים, אבל הכי חשוב-  אתם כלקוחות מקבלים חוויה אדירה ובלתי נשכחת.

הצוות מיומן מאוד  ומנוסה. חלקו כבר היה בהרבה אירועי ספורט בעבר וכן במספר מוקדי תיירות ספורט נחשבים ללקוח הישראלי, לרבות לונדון, ברצלונה, מדריד,  ליברפול, מנצ'סטר, אמסטרדם ועוד!

תוכלו להתעניין ואף לרכוש חבילת תיירות ספורט מלאה או לבחירתכם, לרכוש את הכרטיס לאירוע בלבד.

בנוסף לאמור , ספורטיק מספק גם שירותי תיירות רגילים, לרבות חבילות נופש, חבילות עיר, הכל על פי דרישת לקוחותינו ולשביעות רצונם

מספר נקודות חשובות מאוד :

  1. ככל שתקדימו להזמין, כך ייגבר סיכוייכם להשיג חבילות במחיר אטרקטיבי יותר. בתחום חבילות הספורט לא מומלץ כלל וכלל להמתין לרגע האחרון, אלא נהפוך הוא!
  2. מועדי המשחקים באתר ניתנים לשינויים, ועל כן מומלץ לעקוב אחרי אתרי האינטרנט של הקבוצות המשתתפות בתחרות או באתרי האינטרנט של מארגני התחרות וכולי.
  3. .ספורטיק היא משווק משני. המחירים עשויים להיות גבוהים מהמחיר הנקוב על הכרטיס
בודק...