משרד 09-7947447 || שירות ומכירות 050-3779933 || 052-8641161 שירות לקוחות ומכירות

מה מוגדר כמקום לאורך המגרש

באצטדיונים מסוימים לרבות הברנבאו של ריאל מדריד, קאמפ נואו של ברצלונה, אנפילד של ליברפול, האמירויות של ארסנל, סן סירו במילאנו ואחרים היציעים שלאורך המגרש נמתחים עד לאחורי קו הרוחב (קו השער), אחרי דגל הקרן, לרבות הפינות, ה-QUADRANTS. מקומות אלו עדיין מוגדרים לאורך המגרש למרות היותם בפועל מאחורי קו השער. מקום המוגדר מאחורי השער, פשוטו כמשמעו, שהצופה ממוקם מאחורי השער, לדוגמא יציע ה-STRETFORD END באולד טראפורד, יציע ה-קופ באנפילד, יציעי ה-GOL בקאמפ נואו, היציעים הכחולים והירוקים בסן סירו, מילאנו ועוד. נציין כי באצטדיונים מסוימים המצב הפוך, ויש בהם יציעים שמוגדרים מאחורי השער אשר נמתחים לעבר פינות המגרש, אזורי הקרנות.

נציין כי אם ישנו יציע אשר חלקו לפני דגל הקרן (קו הרוחב) וחלקו אחרי דגל הקרן, מאחורי קו הרוחב, כל היציע מוגדר כ-לאורך המגרש.

כשאנו נוקבים במחיר לקטגוריה לאורך המגרש, אנו כוללים בתוכה גם את היציעים הפינתיים, מעוררי המחלוקת.

לפיכך, באם הנכם מעוניינים להימנע מישיבה ביציעים פינתיים, אנא ציינו זאת מראש.

אנו נשתדל לשמור על אותה רמת מחיר, אך יחד עם זאת ייתכן ומתן התחייבות למקום לאורך המגרש, ללא יציעים פינתיים תהיה כרוכה בעלות נוספת.

הפתרון לבעיה זו היא קטגוריית הפרמיום, שהיא יציעים לאורך המגרש, בין רחבות ה-16, כאשר באצטדיונים גדולים כגון הברנבאו והקאמפ נואו קטגוריה זו כוללת את היציעים התחתונים, טבעות 1-2. באצטדיונים אחרים, קטגוריית הפרמיום אינה מבטיחה ישיבה ביציע נמוך אלא ישיבה במקום מרכזי יותר ביחס לקו האורך, כלומר בין רחבות ה-16.

גילוי נאות לגבי קטגורית הפרמיום : אנו לא תמיד מציעים אותה מכיוון שבהרבה מקרים, לקוחות הזמינו כרטיס למקום לאורך המגרש, וקיבלו מקום מרכזי ביותר, באזורי קו החצי, עיגול האמצע, וזאת ללא תוספת תשלום! יחד עם זאת, על מנת להבטיח מקום מרכזי, מומלץ לברר אתנו על כרטיס פרמיום בטרם מבצעים הזמנה.

אנו לא נהסס להוסיף הסברים על פי דרישה, לרבות שליחת תרשימי אצטדיונים על מנת להמחיש את המיקום או את האזור בו תשבו.

 

בודק...